کولر گازی هوشنمد Wi-Fi 

در کولر های گازی مدل New Artcool از فناوری جدید با نام Smart ThinQ بهره برده شده است، که با استفاده از اتصال به اینترنت، امکان دسترسی به کولر گازی و اعمال تغییرات مختلف اعم از روشن و خاموش کردن

کولر گازی Wi-Fi

ویژگی های SMART
Wi-Fi Standard:
دستیابی به شرایط ایده آل و صرفه جویی در انرژی بزرگ به لطف عملیات هوشمند Wi-Fi.
Invmate II را به صورت رایگان از فروشگاه فروشگاه App Store دانلود کنید و از تلفن یا رایانه لوحی خود برای کنترل راحت هوا در منطقه خود از هر کجا استفاده کنید.
با استفاده از دستورالعمل های ساده از تلفن همراه، می توانید تایمر را در روشن و خاموش کردن سیستم تهویه مطبوع خود کنترل کنید، دمای خانه خود را حفظ کنید و حتی فرآیند تمیز کردن خود را در مایکروویو خود بررسی کنید.
ابتکار عمل LG Smart ThinQ برای شما و خانواده تان کار می کند ... بدون توجه به جایی که هستید!کولر گازی هوشمند 2019

  • ه طوری که شما می توانید یک برنامه دقیق برای عملکرد کولر در تمام زمان ها از روز و هفته داشته باشید. اگر از کار یا خانه خود بیرون هستید و  فراموش کردید کولرروشن کنید، می توانید به راحتی با استفاده از برنامه تلفن و اینترنت آن را کنترل کنید.

  • Cooler Keychain هوشمندانه ایده های خلاقانه ای را ارائه می دهد که هوش، زیبایی، راحتی و صرفه جویی در انرژی و انرژی را فراهم می آورد.

  • اگر یک اتاق بزرگ در خانه دارید ، یا حتی یک اتاق استراحت یا فضای نیمه بزرگ برای خنک کردن آن وجود دارد ، شاید بخواهید برای کار ، تهویه هوا را روی زمین نصب کنید.

  • تهویه مطبوع ایستاده پاناسونیک 5HP از تحقیقات دقیق و مقایسه قیمت یک معامله خوب و ایده آل برای کار است. در هنگام تنظیم اولیه سریعتر عمل می کند تا اتاق ها سریعتر خنک شوند و سپس سرعت خنک کننده آنها حفظ شود تا هوا تمیز شود.

  • این واحد AC برای خنک کردن سالن های بزرگ مانند بانک یا سالن کلیسا ایده آل نیست ، مگر اینکه بخواهید چندین واحد خریداری کنید. در غیر این صورت ، یکی از واحدهای مستقل ال جی یا سامسونگ را برای چنین شرایطی ایده آل کنید.

  • اگر بخواهیم بگوییم ، سیستم تهویه مطبوع پنجره کمی عقب است و در حال حاضر از مد خارج است. اما نمی توان این حقیقت را اثبات کرد که آنها کارآمدترین سیستم های تهویه مطبوع در همه زمان ها هستند (مطمئن هستند که حجیم هستند اما بسیار کارآمد هستند!).

  • سیستم تهویه مطبوع پنجره Panasonic 2HP یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال وسیله ای ارزان برای خنک کردن یک دفتر بزرگ و یا خانه هستند. این روش ارزان تر از سیستم تهویه مطبوع اسپلیت پاناسونیک 2HP است که با همان قدرت خنک کننده همراه است به علاوه انرژی زیادی مصرف نمی کند.